Vaikų dienos centras
KONTAKTAI IR APIE MUS

Šiaulių miesto savivaldybės vaikų globos namų Vaikų dienos centras įsikūręs viename iš vaikų globos namams priklausančių kotedžų K. Korsako g. 61, Šiauliai. Turime puikias sąlygas, kurių dėka galime vaikams suteikti saugią bei ramią aplinką atlikti namų darbus, bei praleisti smagiai laiką. Centras suteikia vaikams galimybę ugdytis ir tobulėti inovatyvioje ir saugioje aplinkoje. Organizuojame centrą lankančių vaikų maitinimą, teikiame pagalbą ruošiant namų darbus, ugdome socialinių įgūdžių ir asmeninių kompetencijų ugdymo ir palaikymo paslaugas. Vaikų dienos centro tikslas – teikti dienos socialinės priežiūros ir ugdymosi (kompleksinę) pagalbą vaikams, augantiems socialinę riziką patiriančiose, socialiai remtinose bei socialinių, psichologinių ir kitokių problemų turinčiose šeimose, siekiama pagerinti jų gyvenimo kokybę ir sumažinti socialinę atskirti.

Vaikų dienos centre sudaromos sąlygos vaikams patenkinti savo kaip asmenybių esminius poreikius, kurių jie negali patenkinti bei vystytis ir pilnaverčiai funkcionuoti, augdami bei gyvendami šeimoje. Dienos centrą lanko 7-18 metų amžiaus vaikai. Vaikams organizuojami inovatyvūs, sportiniai bei meninės išraiškos užsiėmimai. Skatinama vaikų saviraiška bei savivertės augimas. Organizuojamas socialiai turiningas laisvalaikis, socioedukaciniai užsiėmimai bei fizinis aktyvumas.

Kontaktai:

Tel. 869634185

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Sužinokite daugiau apie vaikų veiklą prisijungę prie mūsų paskyros Facebook'e.

Taip pat dalinamės keletu nuotraukų iš mūsų veiklos:

Boulingas, filmas

Išvyka į Palangą, Gintaro muziejus, Iliuzijų namas Eureka, Palangos tiltas

Išvyką į Raubonių parką

Išvyką į Telšius, Muziejus Alka aplankytas

 

Įvairūs kepiniai ir darbeliai, Užgavenes ir kelionė prie lapės

Nuotolinis bendravimas, kalėdiniai darbeliai, maisto daviniai

Misija

Padėti socialinę riziką patiriantiems vaikams, be tėvų globos likusiems vaikams ir krizinėje situacijoje atsidūrusioms šeimoms tapti pilnaverčiais visuomenės nariais ir visapusiškai dalyvauti visuomenės gyvenime.

Vizija

tapti organizacija, teikiančia įvairiapusiškas, kompleksines ir kokybiškas socialines paslaugas, įtraukiant bendruomenę, savanorius bei plėtojant vietinius ir tarptautinius partnerystės tinklus.

Vertybės

1. Profesionalumas - dirbame aktyviai, sparčiai ir kokybiškai.
2. Atsakingumas - esame atsakingi už savo darbus, sprendimus ir mūsų teikiamų paslaugų kokybę.
3. Inovatyvumas - esame dinamiški ir pasiruošę pokyčiams, domimės naujovėmis ir jas skatiname, ieškome tobulėjimo sričių bei siekiame jas įgyvendinti.
4. Pagarba žmogui - tikime, jog žmogus yra svarbiausia vertybė, siekiame išklausyti ir elgtis be išankstinio nusistatymo, esame tolerantiški, atviri sau ir visuomenei.
Turite gerų idėjų ir pasiūlymų, o gal norite įvertinti paslaugų kokybę?